Kdo je vlastně Tereza?

Kdo vládne tomuto blogu?

Živím se (částečně, protože studuju), jako průvodkyně. Zatím pracuju na hradě a zámku, ale už jsem vykročila k tomu, abych mohla jezdit i zájezdy a výlety. Mám hotovou Národní profesní  soustavu kvalifikací, na pozici Průvodce cestovního ruchu.

Správná průvodkyně se pozná tak, že nikdy nechybuje! Zapomenutí textu? Přeřeknutí se? To už rovnou můžu jít strašit v noci na hradby. Všechno v naší práci je zalité růžovou barvou a posypané třpytkami, ostatně tak to má každá práce na světě, nebo ne?

Pokud se někde (ne)pracovně potkáme, ráda si s vámi popovídám, jednak o hradě/zámku, ale i o životě obecně :), jen prosím se na mě „nevrhejte“, ale přijďte v klidu a míru.

Proč bloguju?

Žijeme v době, kdy není nic lehčího, než se virtuálně propojit s podobně zaměřenými lidmi, takže jedním z důvodů, proč bloguju je, že díky blogu neustále poznávám nové a nové osobnosti. Společně se můžeme inspirovat a motivovat. Za další důvod považuju to, že se neustále chci vzdělávat, a tuto svoji snahu chci zprostředkovat čtenářům, kteří o to stojí. Chci šířit radost z poznání a možnost přesvědčit se, že je dobré na věci nenahlížet jen z jedné strany, každá mince má totiž dvě strany.

Proč se jmenuju Teri Glint?

Vlastním jménem jsem Tereza, zkráceně Teri a Glint proto, že se mi to líbilo. Znamená to třpytit se. Přišlo mi lepší najít si slovíčko, které mě odliší od zbytku, a našla jsem ho 😉

Co dělám, když nebloguju?

Mám ráda svou práci, túry po horách, hudbu, a příležitostné sportování. Miluji čtení knížek a svého přítele. Ráda zajdu do kina, na výstavy, do divadla, ven s kamarády, tohle všechno mě v životě naplňuje. Ráda taky chodím po výletech.

Chovám králíka, jmenuje se Baxi Bobina.

Miluju kulturní vyžití, to znamená, že jsem velký fanda taky obrazů, mám ráda Fridu Kahlo, Warhola, van Gogha a Dalího. K mým nejoblíbenějším výletům patří návštěvy hradů/zámků nebo hor.

 

Nemám ráda falešné lidi, lidi s velkým egem, hady, hlodavce a dršťkovou polívku. Masu nefandím. Taky mě štve špatná mezilidská komunikace.

 

Pokud mi budeš chtít napsat, piš na: teribloguje@seznam.cz, nebo na Instagram teri.jans, na Facebooku si cizí lidi do přátel nepřidávám.

S myšlenkou mého blogu netřeba souhlasit, ale respektujte ji, prosím.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.