Kdo je vlastně teja?

Teja má 21 let a (hlavně) o prázdninách se živí jako průvodkyně.

(Teď přechod do ich-formy)

Mám ráda svou práci, túry po horách, hudbu, a příležitostné sportování. Miluji čtení knížek a svého přítele. Ráda zajdu do kina, na výstavy, do divadla, ven s kamarády, tohle všechno mě v životě naplňuje. Ráda taky chodím po výletech.

Nemám ráda falešné lidi, lidi s velkým egem, hady, hlodavce a dršťkovou polívku. Taky mě štve špatná mezilidská komunikace.

Bojím se slepic (lol), hadů, samoty a někdy tmy.

Nejradši relaxuju čtením knížek, kreslením nebo sledováním seriálů. Psaní vlastních příběhů je pro mě taky relax, proto vznikl blog. Není to z důvodu, abych byla zajímavá, nebo někoho poučovala.

Jsem tvrdohlavá, přátelská a kreativní. Pak jsem taky někdy líná (hodně) a dokážu se rychle naštvat, ovšem hodně rychle jsem zase v pohodě.

V poslední době jsem se vrhla na seberozvoj a snažím se povzbudit svoji kreativitu.

U ničeho nevydržím dlouho (až na vztahy) a nemám ráda konvence a urcité pravidla. Řekla bych, že jsem docela svobodomyslný člověk (ne feťačka, alkoholička atd.)

V životě mi záleží na hodně věcech, nejvíc asi na tom, abych byla spokojená já, a lidi, kteří jsou pro mě důležití. Zrovna si procházím blbým obdobím, takže blog je moje terapeutická pomůcka.

Píšu o věcech, co mě zajímají, obklopují mě, nebo si vytvářím vlastní příběhy v podobě tvůrčího psaní.

Všechno dělám jen tak dlouho, dokud mě to baví.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *