,,Budeš ještě někdy točit videa?”

Pár z vás se mě na tuto otázku ptalo, tak bych tímto článkem chtěla odpovědět tak nějak všem. Odpověď zní, že nevím, ale spíše ne. Mám hned několik důvodů, proč nechci točit videa a tak, pokud vás moje Youtube “kariéra” zajímá, zůstaňte mi věrní a čtěte dál:

Nechci točit trendová videa, to znamená všechny ty videa typu “10 typů lidí na výletě”, “Co mám v kabelce?” ,,Zkus se nesmát challenge” atd. Přiznejme si to ale otevřeně a upřímně, taková videa mají na Youtube přednost před vážnými tématy, je to smutné, ale pravdivé.

Chci točit videa s poselstvím, a tím poselstvím nemyslím to, že máte objímat stromy a milovat se chlupaté, ale chci točit videa, která vám můžou něco předat a pomoci, jako jsem točila ta videa o psychologii a psychiatrii.

Nemám čas je dost podstatný důvod. Už tak nestíhám absolutně nic, kdybych měla točit ještě k tomu videa, nemusím dělat nic jiného, než trávit den na netu.

Nejsem v tom dobrá je taky důležitý důvod, protože já fakt nejsem zářivá hvězda Youtube. Tady na blogu aspoň nemusím řešit, jak při psaní článku vypadám, jestli mám pytle pod očima a rozčepýřené vlasy, u Youtube každý řeší vzhled, i když mu do toho nic není.

Mám zoperované oko a nemůžu se trefit tak, ať čumím do kamery. Krutá pravda. Přestože se snažím, tak se prostě nedívám do kamery a čumím do blba, takže vypadám jak debil.

Začne sezóna provázení a tak budu hodně pracovat, to znamená minimum volného času. Budu ráda, když budu mít čas na blog a sociální sítě, Youtube už k tomu nedám.

Takže, když to shrnu, tak k natáčení se už asi nevrátím. Je dost možné, že za nějaký čas smažu celý kanál, ale nevím, třeba mě osvítí a natočím něco supr čupr.

 

You may also like

2 komentáře

  1. Když navážu na poslední (teď už naše společné) téma: rozhodně se vykašli na nějaké “nejsem v tom dobrá”, protože jen s dalšími videi se zlepšíš. 🙂 Ostatní důvody ale chápu a část řeším i u článků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *