Další Blogozprávy Aneb Co rozvířilo internetové vody tentokrát?

Tento týden jsem myslela, že Blogozprávy nezvniknou. Ale posnažila jsem se sebrat aspoň něco, abych dodržela tradici. Jdem na to!

Shopaholic Nicol je v Londýně se svým přítelem, už ho odtajnila. To to trvalo, ale chápu to.

My Cooking diary Katka napsala článek o své svatbě, je napsaný moc hezky a polil mě studený pot, když jsem si uvědomila, kolik toho museli udělat, připravit, nachystat. Co nejvíce oceňuju jsou božské dorty, které tam měli a celkový design svatby, to bylo krásné.

Petra Lovely Hair má nový účes a moc jí to sluší!

Ewitch řekla ve videu, že další Prokletá čísla už nebudou. Vrhla se na ni smečka rozzuřených dětí.

Kovy natočil hodně povedené video s Jitkou Nováčkovou, konkrétně parodii na Prostřeno.

StandaShow udělal kromě několika rozhovorů s volebními lídry i video s voliči a za to ho moc chválím, protože to bylo velmi přínosné. Víc takových youtuberů!

Dominik Feri je nejmladším poslancen ve Sněmovně. Překvapilo mě, že se tam dostal, ale vkládám do něj naděje, že třeba bude slyšen i viděn.

Lou z Get the Louk si na sebe ušila boudu. Natočila totiž video o tom, jak třídí svoje staré zničené boty a je u toho zpocená v podpaží. A její sledující z toho málem trefil šlak. Jak si to mohla dovolit, točit se špinavýma botama?? Lidi, na jednu stranu chcete, ať jsou youtuberky přirozené, na druhou, když jsou je pomlouváte. Co to sakra je?

Toť vše.

 

P.S. Musím sdílet Poslední Pannu, holky, má pro vás poselství!

http://www.poslednipanna.cz/2017/10/proc-stoji-za-to-byt-pannou.html?m=0#comment-form

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *