Děsivé streamovací video

Před pár dny se dvě kamarádky vybouraly v autě, zatím co streamovaly na internetu, nevěnovaly se řízení a machrovaly s dosaženou rychlostí, jednu to stálo život. Protože nechci podporovat lidský hyenismus v podobě šíření videa z nehody, tak ho sem nedám. Nechci se vyjádřit k chování holek a k jejich nezodpovědnosti. Chci se vyjádřit k masové vlně, která se po zveřejnění videa strhla.

Během pár hodin začaly lítat na internetu profily holek a jejich rodičů, lidi šířili ono video a komentovali na profilech celou nehodu, někdy pěkně nemístně a hnusně. Nechápu, proč vůbec neznámý člověk leze na profil dalšího cizího člověka jen proto, aby napsal hnusný komentář, lidský hyenismus fakt nezná mezí. Je děsivé, jak během pár hodin se z neznámých holek staly “hvězdy” internetu a každý se může podívat na zmíněné video nebo jejich profily. Je to až děsivé, jak rychle se stanete “slavnými”. Nechápu, kdo si zvedne ego hnusným komentářem pod fotkou zemřelé.

V příštích dnech se zvedne vlna kritiky na Youtubery a jejich streamování za jízdy autem. Taky já si myslím, že za volant natáčení prostě nepatří, ale nejde z toho vinit Youtubery. Hazardovat dobrovolně se životem je rozhodnutí každého člověka, ten, kdo se nechá strhnout lavinou streamovací popularity za jízdy je prostě debil, obzvlášť, pokud to dělá pro pár liků,

Video se stane poučením pro další hazardéry, bohužel, slečna za to zaplatila životem, tudíž není správné, aby lítalo po internetu.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *