Friendzone a přátelství kluk a holka

Friendzone. Nikdo tam nechce, přesto tam spousta z nás v kamarádství kluk+holka skončí. A já se ptám, existuje takové kamarádství bez toho, aby jeden chtěl něco víc? Pojďme se podívat na osobní zkušenost:

Když jsem byla ve školce, na pohlaví se ještě moc nehrálo a bavili jsme se všichni spolu. Čím jsme byli starší, pomalu nám docházelo, že kluci můžou čurat vestoje, zatím co my ne a to je hrozná nevýhoda a tehdy mi došlo, že je mezi námi rozdíl. A to dost podstatný. Chvíli na to už jsme si ve školce hráli na svatbu (někteří i na doktory). Od té doby kluci nejsou jen kamarádi, ale potenciální partneři na cestě životem.

Nikdy se mi na základce ani na střední nepovedlo se s klukem bavit bez toho, aby se jeden nebo druhý zamiloval. A když se mi to povedlo, vlivem okolních drbů, o tom, že spolu určitě něco máme se celé kamarádství rozpadlo. Tak to bylo až do vysoké. Tady jsem potkala minimálně čtyři kluky, se kterými se normálně bavíme, jako kamarádi, stejně tak to mám s kolegy z práce.

Zajímalo by mě, kolik lidí má za nejlepšího kámoše kluka/muže. Takový typ kamarádství má určité výhody, ale nemůžete spolu chodit čurat na stejné záchody. Výhodu vidím v tom, že kluci nehrají na “bavím/nebavím”, tak moc se nepomlouvají a berou všechno víc v klidu, než holky. Taky vás můžou doučit věci, které nám ženám tak moc nejdou, jako manuální práce nebo přírodní vědy. Z mého přítele byl taky nejdřív kamarád, takže tak moc se mi udržovat friendzone vztahy asi nedaří :/.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *