Hledají se nové posily na valtický zámek!

Pozor, pozor, zámek Valtice patřící NPÚ vyhlašuje výběrové řízení hned na několik pozic (viz.obrázek).

Já, protože na zámku provázím se budu věnovat pozici průvodcovské a pokud budete mít dotazy, na které se chcete zeptat přímo zdejšího průvodce, nebojte  se mi napsat dolů do komentářů, na mail: Tereza.Janoscova@seznam.cz, nebo na Instagram: teri.jans.

Co tě čeká?

  • Příjemný a kamarádský kolektiv (neděláme rozdíly v tom, jestli si kluk nebo holka, bavíme se (většinou) všichni se všemi), večery  a volný čas trávíme hraním her jako jsou Karty proti lidskosti, sledováním filmů, povídáním si, společnými výlety a občasným společným vařením. Kolektiv je spíše ženský, věkový průměr 18-22 let.
  • Ubytování na zámku ve věži (věž je třípatrová a na každém patře jsou dva pokoje po 3-4 lidech, jedna kuchyň, jedna koupelna a sprcha, nepředstavujte si to hogo fogo,  bydlet se tam dá).
  • Zámecké divadlo, zámecké výstavy a akce na které se ve volném čase dostaneš.
  • Zámecké papuče, ke kterým si vypěstuješ osobní vztah při jejich vysávání.
  • Hodně srovnávání zámku Lednice a Valtice od návštěvníků, a otázky, jestli máme stejný záchod jako v Lednici.
  • Obchod Coop ve Valticích, blízko zámku, v okolí zámku několik restaurací, takže hlady neumřeš 🙂
  • Průvodcovský text je docela dlouhý, ale každý z nás si ho podle sebe upravuje.

Co doporučuju:

Nestydět se mluvit před lidmi, asertivní chování, obecný kulturní přehled, zájem o historii a o zdokonalování se zjišťováním si informací o zámku  (základní text zdaleka nestačí), zdravé sebevědomí, vstřícné chování a zdravý selský rozum, zvládání nečekaných situací.

!Provázet v hlavní turistické sezóně je náročné, nepočítejte s přílišným volnem, v létě se návštěvníci jen hrnou a jezdí spousta zájezdů!

You may also like

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *