Já a hubená? Nikdy!

Se svojí váhou bojuju celý svůj dosavadní život. Miluju jídlo, už od dětství. Bohužel mě ale nikdo v jídle neomezoval, a tak jsem vždycky mohla jíst kolik jsem chtěla, a co jsem chtěla. Chyba! V dětství, cca v deseti letech jsem už byla baculatá holčička, ale tehdy jsem to ještě příliš nevnímala. Přišlo to až v pubertě. Tehdy jsem začala vnímat to, že ostatní holky jsou mnohem hubenější a já mezi nimi vyčnívám jako malý hrošík. Střídavě jsem hubla a tloustla, nesnášela svoje tělo. Jednou jsem přestala jíst úplně a kila šla rapidně dolů, a pak zase nahoru. Houpačka.

Když v rodině zemřel dost blízký člověk, smutek zaháněly sladkosti, další kolosální chyba. Šíleně jsem přibrala. Ještě na gymplu mě poslali do dětské ozdravovny, kde jsem měla zhubnout. Nevím proč, ale nijak extra se mi to tam nepodařilo a to jsme se dvakrát denně intenzivně hýbali, plavali, cvičili, spalovali, na pití jen voda nebo neslazený čaj, žádné sladkosti a mnohem menší porce jídla, než na jaké jsme byli zvyklí z domu.

Zhubnout jsem zkoušela fakt stokrát, pomocí nejrůznějších diet, cvičení atd. Jednu dobu mi byla virtuální trenérkou Jillian Michaels a díky jejímu cvičení v podobě 30 Days Shred jsem se cítila mnohem líp, protože za měsíc šly opravdu vidět výsledky. Jenže, jsem hodně pohodlný člověk. A co jednou začnu, už málokdy dokončím. Takže mi to cvičení vydrželo asi měsíc a půl, když jsem necvičila, všechny výsledky byly v trapu.

V době, kdy jsem začala žít sama s přítelem, jsem si věřila, že tentokrát to vyjde. Že si budu vařit co chci, hlavně zdravé pokrmy a zhubnu. Hm, jím hodně nepravidelně a kamenem úrazu jsou naše večerní žravky s přítelem, jenže on je hubený jak lunt a může s prominutím sežrat cokoliv, já mám ale pocit, že přiberu i ze vzduchu.

Přesto, jednou snad konečně zhubnu, nemůžu totiž nosit všechno, co bych chtěla, mám boky jako věstonická Venuše a stydím se chodit v plavkách (jednu dobu mi bylo blbé chodit i na bazén). Nechci být extrémně hubená, ale hubenější, nejsem žádný mamut, ale chtělo by to trošku sundat boky, zpevnit zadek, shodit břicho a nohy a budu spokojená. Nechci se vymlouvat, musím zhubnout a to už napořád.

You may also like

3 komentáře

  1. Budu ti přát štěstí, ať se ti povede vypadat tak, aby jsi se sebou byla spokojená 🙂 ale je to hodně i o genetice, já taky můžu přesně jíst cokoliv a nepřiberu ani kilo. Taky ale často nejsem spokojená, protože bych právě zase chtěla ty boky a celkově výraznější ženské tvary 🙂 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *