Jak mě nebaví cokoli organizovat

To máte tak. Člověk chce zajít posedět s přáteli, nebo někam jet. Domluva by měla proběhnout hladce, ale bohužel častokrát to vázne. A já se ptám proč?
Proč lidi nejsou schopní se na něčem domluvit?
Když se domlouváte s jedním člověkem, ještě to jde. Jakmile se ale jedná o větší skupinu lidí, vzniká problém. Nikdo nic neví, každý slíbí, že dá vědět a ve výsledku to dopadá často tak, že celý plán krachne, nebo se sejde minimum členů.

Opravdu je takový problém domluvit se na věcech hned? Možná to vidím zjednodušeně, protože už nebydlím s rodiči a nemusím se nikoho ptát na to, co smím a nesmím, ale fakt jsem jen já taková, že snažím věci dohodnout hned? Od doby co žiju sama mi to tak připadá.

Myslím, že není takový problém říct, že nikam jít nechci, že se mi to nehodí. Ale je všeobecným problémem lidí, že neumí říkat NE. Proč to tak je?

Člověk vymyslí určitý plán a začne se těšit, jenže díky problémů s komunikací jde plánování do kytek. Já plánuju hodně dopředu, protože toho chci stihnout a zažít hodně. Hodně lidí žije “ze dne na den” a tady pak vzniká problém.

Svoje přátele mám fakt ráda, ale toto (ne)plánování mě štve! Přitom na FB jsou všichni často! Neurážím se kvůli tomu, ale mrzí mě to, fakt že jo. Pak se mi nedivte, že spoustu věcí dělám radši sama.

You may also like

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *