Jak těžké je najít přínosný blog?

Tak jsem zase zkoukla pár blogů a z toho si uložila jen jeden. Mrzí mě, že hodně stránek je jak přes kopírák, recenze na produkty, soutěže, selflove, vystajlované fotky, nulová originalita. Já vím, že každému se může zdát přínosné něco jiného, ale nebaví mě, když na co druhé stránce vidím to samé. Radši si přečtu zápisky ze života (na to doporučuju Ednu, Káju a Anie), zasměju se s Poslední pannou a Růžovovlasým nebo si zapřemýšlím a něčemu se přiučím s Hankou.

Určitě neříkám, že můj blog je výkvět toho nejoriginálnějšího, co český blogerský svět nabízí, to ne, ale myslím, že tu najdete od všeho trošku, což na druhou stranu chápu, že nevyhovuje každému. Proč být ale strašně uniformní? Proč stránky jsou jako přes kopírák? Originalita je dobrá věc!

Chápu, že téměř všechna témata tu už někdy byla a psát neustále originálně je těžké, ale proč se o to aspoň nepokusit? Já vím, že je lehčí postnout recenzi na produkt, než se třeba nad něčím zamyslet, ale ty úvahy můžou být někdy mnohem více přínosnější.

Momentálně jsem českou blogerskou scénou docela zklamaná, chtělo by to trochu změny.

Pokud mi budete chtít doporučit svůj blog, tak budu moc ráda, třeba mě překvapí.

You may also like

5 komentářů

  1. Nejhorší je, že majitelky blogů, které popisuješ, jsou mnohem slavnější. Nikdy nepochopím, proč… 😀 A navždy budu bezvýznamná blogerka v koutku… 🙁 😀

  2. Mě už nějak nebaví číst ty články jako přes kopírák, které vídám na zdi na Facebooku. Souhlasím s tebou, že kus originálního čtení se v aktuální době těžko hledá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *