Kdo je vlastně teja?

Teja má 21 let a (hlavně) o prázdninách se živí jako průvodkyně.

(Teď přechod do ich-formy)

Mám ráda svou práci, túry po horách, hudbu, a příležitostné sportování. Miluji čtení knížek a svého přítele. Ráda zajdu do kina, na výstavy, do divadla, ven s kamarády, tohle všechno mě v životě naplňuje. Ráda taky chodím po výletech.

Miluju kulturní vyžití, to znamená, že jsem velký fanda taky obrazů, mám ráda Fridu Kahlo, Warhola, van Gogha a Dalího. K mým nejoblíbenějším výletům patří návštěvy hradů/zámků nebo hor.

Nemám ráda falešné lidi, lidi s velkým egem, hady, hlodavce a dršťkovou polívku. Masu nefandím. Taky mě štve špatná mezilidská komunikace.

Bojím se slepic (lol), hadů, samoty a někdy tmy.

Nejradši relaxuju čtením knížek, kreslením nebo sledováním seriálů. Psaní vlastních příběhů je pro mě taky relax, proto vznikl blog. Není to z důvodu, abych byla zajímavá, nebo někoho poučovala.

Jsem tvrdohlavá, přátelská a kreativní. Pak jsem taky někdy líná (hodně) a dokážu se rychle naštvat, ovšem hodně rychle jsem zase v pohodě.

V poslední době jsem se vrhla na seberozvoj a snažím se povzbudit svoji kreativitu.

U ničeho nevydržím dlouho (až na vztahy) a nemám ráda konvence a urcité pravidla. Řekla bych, že jsem docela svobodomyslný člověk.

Nejčastěji mě najdete v kočičích kavárnách (třeba v Brně v Envi café), kde se mazlím s kočičkama.

V životě mi záleží na hodně věcech, nejvíc asi na tom, abych byla spokojená já, a lidi, kteří jsou pro mě důležití. Zrovna si procházím blbým obdobím, takže blog je moje terapeutická pomůcka.

Píšu o věcech, co mě zajímají, obklopují mě, nebo si vytvářím vlastní příběhy v podobě tvůrčího psaní.

Všechno dělám jen tak dlouho, dokud mě to baví.

Pokud mě chcete potěšit, kupte mi café latté, dobrou knížku nebo paletku od Urban Decay Naked Nr.2 (Haha). Taková kosmetika od Benefitu mě potěší taktéž.

S Youtube bojuju, přestože mě natáčení baví. Mojí prioritou je blog.

Pokud mě chcete navštívit, tak v létě mě najdete na zámku Valtice a na Bouzově.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *