Kdo jede na Eda Sheerana?

No přece já!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, neskutečně se těším! Co na tom, že ho uvidím až příští srpen (malý nedůležitý fakt) ve Vídni, ale budu tam!

To bylo tak. Protože včera na hrad skoro nikdo nechodil, měli jsme hodně času. Brouzdala jsem po netu a nějak se dostala na stránky Edových koncertů, kde jsem zjistila, že v roce 2018 (koncert v Polsku nebo ve Vídni tento rok je už vyprodaný) bude další zastávka turné opět ve Vídni. Napsala jsem holkám (i Marti), jestli by nejely a tak naše trojka příští rok vyrazí! Co na tom, že se budem mačkat jako sardinky v konzervě, abychom zahlédly alespoň Edovu botu. Co na tom, že nevíme, jak se do Vídně dostaneme, nebo kde budem spát. Nepodstatné info. Hlavně si budeme moct zazpívat Give me love nebo Shape of you naživo!

Druhou ultra super zprávou je, že v září navštívím Londýn. Včera (ano, měla jsem fakt v práci docela lážo plážo) jsem napsala dlouholeté kamarádce Gábi (známe se přes deset let), jestli by nechtěla někam vyrazit, protože vím, že Gábi je cestovatelka tělem i duší a její jazykové skills jsou na úplně jiné úrovni než ty moje, takže nemám strach, že se nedomluvím, a Gábi řekla že ano! A tak, pokud všechno klapne, tak se my dvě vydáme na podzim do londýnských muzeí a galerií! Gábi je tak akční, že už stihla obepsat rodiny na couchsurfing.

Měla jsem potřebu tyhle zprávy sdělit, protože z nich mám mega radost!

 

Související články

2 komentáře

    1. Byl to spontánní nápad :), jen jsem napsala kamarádkám, protože ho všechny milujeme a ony byly pro :)! Lístky jsou celkem mastné, ale Ed za to stojí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.