Málem jsem se podřezala

Hned v úvodu chci zmínit, že toto není clickbait, ale krutá realita. Málem jsem se podřezala a kdy se to stalo?

Byl pochmurný listopadový večer a já jsem měla fakt blbou náladu. Zase mi psychicky nebylo dobře. Šla jsem do kuchyně, vzala nůž a řízla se s ním do zápěstí těsně vedle žíly. V tu chvíli jsem zpanikařila.

Tak jo, ve skutečnosti to bylo trochu jinak, ale chápu, že moje psychické problémy můžou evokovat touhu po sebepoškozování, nebo snahu se zabít. Ale jsem v tom fakt nevinně! Chtěla jsem nakrájet kedluben na polívku a tak strašně nešikovně jsem držela kedluben v jedné ruce a nůž v druhé, že nůž se mi smýkl a rána velikosti 1,2 cm byla na světě. Do toho byl přítel ve škole a venku tma jak vy přesně víte kde. To s tou tmou asi není důležité, ale tak pro dokreslení atmosféry jsem to zmínila. Začala mi téct krev a nastala panika. Doma samozřejmě žádná dezinfekce (už jsem to napravila), takže bylo nutné škemrání u sousedů s krvácející rukou (nebylo to naštěstí tak hluboko, ani to neteklo jak z niagárských vodopádů), ti mně zápěstí ošetřili.

Za pomocí přítele svého a přítele na telefonu skládajícího se s babičky a mamky jsme vyhodnotili, že to není na šití a přítel mi ránu pořádně stáhl. Teď budu mít úžasnou jizvu, navíc to bolí jako prase.

Tolik k mojí gramotnosti v kuchyni. Už týden vysvětluju, že opravdu nebylo mým úmyslem se zabít.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.