Nejvíce článků vzniká v šalině

Do školy to šalinou (nikoliv tramvají) mám přes 20 minut. Za tu dobu napíšu často alespoň jeden článek a dostanu inspiraci na další. Nevím proč, ale zkrátka se mi tady dobře píše, líp než doma.

Asi je to tím, že sleduju okolí a tím hledám inspiraci. Tady ta paní má hezký kabát, napíšu, jak se blíží zima. Ty děti si hezky hrají, zavzpomínám na staré časy. Ten pár se k sobě má hezky, popíšu něco z mého vztahu. Cesta mi tak příjemně utíká a já  využívám čas efektivněji. Občas se mi sice stane, že přejedu zastávku, ale to není nic, co by mě zastavilo.

Za ubíhajícími kilometry a měnícím se výhledem se tvoří desítky článků. V té chvíli se ponořím do svojí sociální bubliny a může se stát, že tolik nevnímám okolí. Kdybyste mě teda viděli s mobilem v ruce, s velkou pravděpodobností píšu a nevnímám. Dopředu se omlouvám!

Je zajímavé, že ve vlaku mi to tolik nejde a v autě už vůbec. Mým kreativním prostorem se stala zkrátka šalina. Pořád čekám, kdy mě tam napadne i něco jiného, než článek, něco, čím šíleně zbohatnu a pak si koupím vlastní šalinu s řidičem. Doufám, že to nedopadne jako v Čekání na Godota.

You may also like

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *