Nominace do The liebster award

Byla jsem nominovaná Kájou (www.kajinblog.cz) do tohoto projektu, který si klade za cíl objevit nové blogy, mým úkolem je odpovědět na otázky, které si pro mě Kája připravila.

 1. Proč by lidi měli navštěvovat zrovna tvůj blog? Protože se snažím být multižánrová a každý si tu může najít to svoje.
 2. Je lepší bydlet ve městě nebo na vesnici? Mám vyzkoušené obojí, a za mě zlatý střed, teď bydlíme v domku na kraji města a přitom v centru jsme za patnáct minut.
 3. Čaj nebo káva? Asi radši čaj.
 4. Povyprávěj nějakou veselou historku z dětství. Ve třetí třídě jsem svému “klukovi” řekla, že je stejný děvkař, jako jeho tatínek.
 5. Čím jsi chtěla být, když ti bylo cca 10 let a jak se (ne)podobá tvému současnému zaměření? Chtěla jsem být princeznou, když mi došlo, že na mě princ nečeká, chtěla jsem být průvodkyní a toho se zatimr držím :).
 6. Volíš aktivní nebo raději línou dovolenou? Kombinaci obojího, válení na pláži ve společnosti knížek a večer prozkoumávání města nebo přes den výlety.
 7. Jak jsi na tom s cizími jazyky? Je to bída, ale umím anglicky, německy a chorvatsky (základní úroveň).
 8. Jak moc je podle tebe důležitá znalost (české) gramatiky? Hodně, ale sama chybuju.
 9. Jsi spíš perfekcionista, nebo je ti všechno jedno? Jsem spíš bohém.
 10. Co považuješ za svůj největší životní úspěch? Těžko říct, asi to, že jsem si splnila sen a začala provázet.

Káji moc děkuji a určitě mrkněte na její blog :)!

You may also like

1 komentář

 1. Už jsem podobný článek někde zahlédla ale moc sem němu nedávala pozornost. Tvůj jsem si přečetla a některé tvoje odpovědi mě zaujali. Jen tak dál. Jdu se po tvém blogu více rozhlédnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *