Novodobý básník, štrúdl, rozchod a nahota

Tak jo, rozhodla jsem se, že sem tam napíšu shrnutí blogerského, youtuberského a insta týdne. Beze mě byste třeba totiž nevěděli, že Daisy Lee se v týdnu vyfotila nahá u Eiffelovky a tímto dala o naší krásné zemičce mezinárodně vědět, a o to přijít nechcete, že jo.

Nebudu zastírat a přiznám, že spoustu zdejšího infa jsem se dozvěděla díky fóru KBVŠAP na Vinted. Okomentuju ale jen pro mě známé „celebritky“, protože stíhat sledovat všechny, o kom se tam baví, nedělala bych nic jiného.

Takže. Začátkem týdne na mě vybafly porno básně pana Koptíka, ex milence vdovy po panu Brzobohatém. Básně plné „mlíčka“ a „lízání kočičky“. Čuměla jsem jako puk. To jako vážně někdo klesne po rozchodu tak hluboko? Je to ještě vůbec legální? Naštěstí si p. Koptík skryl svoje FB příspěvky a tak zůstaneme o další skvosty ochuzeni. Nezapomněl je ale zarecitovat pro blesk.cz.

Dalším bodem shrnutí je nová kulinářská rubrika PLH. Jak okomentoval můj přítel, nový Láďa Hruška. Ani s Petrou pak vaření nebude fuška. Jako správná blogerka jsem štrúdl upekla. Nevím, jestli je „nejlepší na světě“, ale je dobrý. Petra s novým formátem potěšila. Ne, to jestli má silikony a přetaženou rtěnku řešit nebudu. (škodolibý smích)

Pak tu máme rozchod Esterky a Báry. Obě jsou to sympatické holky a myslím, že je to čistě jejich věc. Tím bych to uzavřela.

Lena, naše populární slečna prostitutka mezitím dál hubne (a nebo spíše zase hubne), tak snad se jí to podaří a ještě nám dá vědět, jestli se vrátila ze svojí 4 km túry.

Taky se hodně řešila p. Kristelová a p. Řepka. Neodolala jsem, a když všechny vintedačky psaly, že jejich instastories stojí za to, tak jsem taky mrkla. A vážně, mrkněte taky.

A.n.d.u.l.a je novou ambasádorkou  Kinder a právě je na dovolené. Koki zase překvapila svými outfity. Pak se ještě řešila Týnuš a Carrie/Carly s novým vzhledem. Když se jí to líbí, tak ať si to nosí.

TvTwixx navštívili opuštěnou nemocnici. Za to, co tam prováděli bych jim přála tam přespat. Fatty Pillow natočil video Žijte šťastně a tím mě fakt potěšil. Wizzory, můj oblíbenec má 100K odběratelů, gratulace.

Tímto týdenní shrnutí končí. Tečka.

2 Comments

  1. Teda, nic z toho jsem nezaznamenala, ale vím, že asi nejsem správný fanoušek Youtube. Poslouchala jsem dva rozhovory s Kovym (jeden na seznamu, jeden na DVTV) a koukala na live stream Zvědátorů v pátek, téma vegetariánství a veganství. 🙂 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *