Nový nos, kruhy, písnička a Lena na tour

Ahoj,

zdravím vás uprostřed týdne s novinkami ze světa Youtube a blogerek. V tomto světě se zkrátka pořád něco děje. Taky jste se tak těšili na nový díl? Jdem na to!

Jako první tu máme nový nos Daisy Lee. Na plastiku se chystá za pár dní, a podle svých slov se už docela bojí. Každá pornoherečka holt zkouší zplastikovat jinou část těla.

Pak tu je naše stará známá PLH, která se bije za práva kruhových náušnic! Někdo jí napsal, že kruhy frčely před dvaceti lety a Petra na to odpověděla několika posty svědčícími o tom, že kruhy nejsou mrtvé. Já na to říkám, že i kruhy v uších mají právo na život, ať si každý nosí, co je mu libo.

Shopaholic Nicol vydala svoji vlastní písničku. Atmosféra klipu je působivá, text ani hudební zpracování mě nijak nezaujalo, přesto si myslím, že si písnička najde svoje vlastní fanoušky. Někdo ji v komentářích přirovnává dokonce k Lucii Vondráčkové. Léna Brauner Ztracenou ztvárnila výtvarně, zvládla to moc hezky, jak jinak.

Lulusila je prý těhotná a na Vinted se strhla diskuze o tom, jestli někdo jako Lulusila by měl mít děti.

Lena, naše oblíbená slečna prostitutka, vyrazila na tour de bed a dala možná definitivní sbohem České republice. Nechtěla, ať kdokoli najde místo jejího pobytu, jenže holky z Vinted nejsou žádné bábovky a můžou směle konkurovat Sherlocku Holmesovi, takže Lenu díky jejím indíciím brzy vyhmátly, což se jí samozřejmě nelíbilo, ještě když zveřejnily její reklamu. Blogování má zkrátka i stinné stránky, obzvlášť, pokud jste “holka, která ostatní zvedá ze židle” (slova Leny).

Nikol Štíbrová postla fotku, kterou šokovala spoustu lidí. Psala totiž o tom, jak byla na nehtech a ve studiu mají vietnamského nehtaře. Strhla se ostrá kritika na to, že Nikol chodí na nehty k Vietnamcům, těžko říct, jak to je. Otázky, samé otázky.

Vadak natočil videa, ve kterých zkoumal, jestli 100 kluků a 100 holek odpoví na nabídku kvalitního sexu. Fakt je Tinder jen o ToM jednom? Mrkněte se sami.

Teri Blitzen o sobě dala po dlouhé době vědět, a to díky anglickému videu. Chce točit anglicky a to o selflove.

Tak to bylo stručné shrnutí dosavadního blogerského  a YT týdne.

 

 

You may also like

1 komentář

  1. Sice nevím, o čem a hlavně o kom to píšete, ale moje paní chodí na úpravu nehtů jen do provozoven vietských (nikoli vietnamských, protože nejsou státní, ale soukromé). A já ji to schvaluji, neb výsledky jsou pěkné, příjemné, radostné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *