Oblíbení Youtubeři

Možná vás zajímá, koho sleduju na YT. Hned v úvodu bych chtěla zmínit, že nejsem zastánce “Youtube fame”, ale i já sem tam mrknu na nějaké to video. Koho teda konkrétně sleduju a proč?

  1. Ester Starling– Pořád vám ji předhazuju, já vím, ale Ester je prostě super. Přijde mi nesmírně kreativní, inspirativní, šikovná a její plakát nám visí doma. Jasně, že pro někoho je moc “sluníčková”, a taky o pár “fanoušků” přišla, když se s ní rozešla Barča, ale je to ze sekce  “kreativců a sluníčkářů” pro mě nejsympatičtější člověk. U Ester doporučuju mrknout hlavně na její videa o seberozvoji a knížkách, třeba: Tady mrk

2. Petra Lovely Hair- Ať už máte na Petru názor jakýkoliv, je to prostě jedna z našich nejúspěšnějších beaty blogerek a docela sleduju její videa. Hlavně Blogerku a drogerku a Topky a Stopky.

3. Starý mrzout– Na tohoto pána se díváme s přítelem, skoro každý den natáčí Turbo zprávy, kde čte titulky o dění ve světě i u nás a komentuje to. Pro chlapy ještě nakonec přidá frndu a pro všechny doporučí nějakého uživatele Twitteru. Doporučuju, působí jako fajn chlap.

4. StandaShow– Standu taktéž sledujeme s přítelem. Je mi na něm sympatické, že se rozhodl bojovat proti klasické nálepce Youtubera s armádou dětí za zadkem a hned na úvodní stránce má napsané, že nedělá videa pro děcka. Standa točí videa třeba o politice, což jsme s přítelem ocenili v době voleb do PS. Do svých show si zve zajímavé hosty a probírá spoustu témat. Taky působí jako fajn chlap, má to v hlavě srovnané.

5. Kovy– Nemusím asi představovat. Točí parodie, cestovatelské videa, challenge a spoustu dalšího. Jeden z nejúspěšnějších YT v Česku. Sem tam na něj mrknu.

6. Fatty Pillow– Je mi sympatické, jak mluví o svých psychických potížích a je dobrý komik. Sem tam mrknu.

7. Jeffree Star– Zástupce zahraničního YT. Sledovala jsem ho už někdy před deseti lety, kdy mě zaujal v době scene modelek a teď jsem ho objevila znovu, v době, kdy si jede na kosmetické vlně, má vlastní kosmetickou značku a natáčí o kosmetice. Má úžasně krásného přítele, kterého mu fakt závidím.

8. Wizzory– Naděje české YT scény. Působí hrozně sympaticky a zaměřuje se na tajemno, mystično a esoteriku.

 

 

You may also like

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *