Oblíbený blog a IG profil+ házejte mi linky na svoje weby!

Ráda bych vám doporučila blog Hogrety, která píše (ne)jen o svém vztahu s Vietnamcem, ale taky o svém životě, vietnamské kultuře a o dalších tématech.

Její blog najdete tady Hogretin blog 

Žádný další oblíbený blog nemám, až na TranZitin ,takže budu ráda, pokud mi SEM DO KOMENTŮ HODÍTE SVOJE WEBY, AŤ MÁM VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH CO ČÍST!

Ještě bych vám chtěla doporučit Instagramový profil a Youtube kanál Ester Starling. Ester působí jako hrozně sympatický člověk, který to má dobře srovnané v hlavě a točí smysluplná videa, třeba o sebepoznání a sebelásce. Je hrozně moc kreativní, krásně maluje a má vytříbený styl oblíkání. Její přítelkyně Barča působí taky moc mile a má literární talent, jak se můžete přesvědčit na jejím IG profilu barbora.rooster. Obě mají doma navíc naprosto roztomilé kočičky, které taky často natáčí!

HÁZEJTE MI SEM SVOJE WEBY, JÁ POSTUPNĚ NA VŠECHNY MRKNU, POPŘÍPADĚ I OKOMENTUJU.

P.S. Jinak, nemyslete si, že den trávím 24/7 na netu. Mám hodně přednastavených příspěvků, které se zveřejňují postupně. Je ale pravda, že v takto horkých dnech, kdy mám poslední chvíle volna, než začnu pracovat se mi nic moc dělat nechce, takže často projíždím net, ale nesedím tu furt.

Související články

6 komentářů

  1. Ahoj, na tvůj blog jsem narazila v dobách jeho začátku. A od té doby vždy, když sem zavítám, jsem potěšena tvým psaním, tvou otevřeností, inteligencí a osobitostí. Fandím ti. Budu ráda, pokud se podíváš na můj blog – píšu především o sociálních tématech, o knihách, o internetu a celkově o životě dnešních mladých lidí. Měj se krásně, Hanka

  2. procházím tvé stránky a pročetl jsem několik příspěvku jen mě zaráží jak málo máš pod texty komentářů. Teď to tedy změním a dovolím si hodit odkaz na můj skromný blog. Ps snad jsem typ 17.Milý návštěvník.

    1. Většina lidí si příspěvek přečte a nekomentuje :), díky za tvůj komentář a na blog určitě mrknu,teď mám 5 dní volno,tak bude čas.

  3. Hogreta má super blog, sleduji ho už hooodně dlouho.
    Pak mám moc ráda Barboru z blogu barbarajane.blog.cz.
    Můj blog možná znáš z diskuzí na vinted. Je o životě, psaný mým vlastním osobitým stylem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.