Postihla nás rýmička

Už je to tak, můj drahý už třetí den chrchle, smrká a vydává nespecifikované zvuky. Má totiž rýmičku, a ta, jak je známo je nepřítelem každého muže napříč věku.

A tak jsem se stala pečovatelkou. Vařím mu čaje, jídlo a obstarávám kapesníky. On si na oplátku tolik na rýmičku nestěžuje.

Den tráví v posteli, ve “svém” pokoji a já si k němu tu a tam přilehnu, aby si stěžoval, jak má málo místa. Dneska jsem se dokonce překonala, a podívali jsme se na V zajetí démonů 2 (skoro jsem si nezakrývala oči).

Vrcholem našeho společného dne po dlouhé době, bylo upečení štrúdlu podle PLH, jelikož zítra očekávám návštěvu na počest svých 21 narozenin, které oslavím v pondělí. Už budu stará bréca. Pořád jsem se nerozmyslela, jestli po vzoru Daisy Lee nezačnu v pondělí chodit s narozeninovou princeznovskou korunkou, jak moc to bude trapné?

Tímhle článkem jsem se chtěla pochlubit, že ženu, jako jsem já, doma prostě chcete, obzvlášť při rýmičce.

DŮLEŽITÉ:  Pod záhlavím vidíte svorku, když na ni kliknete, objeví se seznam blogů, které vřele doporučuji. Tak jsem hodná!

 

You may also like

3 komentáře

  1. Hmm, můj muž si zatím vždycky odmarodil sám, mám jenom opačnou zkušenost. Byla jsem totálně mrtvá z angíny a dostala jsem švestky a mrkvovou polévku. :3 Řekla bych, že to pomohlo víc než antibiotika.

  2. Teda, to ti závidím! Přítel je taky nemocný, ale právě proto mi nedovolil na víkend přijet, aby mě nenakazil. Takže si jen voláme a píšeme, ale to není ono.

    Snad se nám oba brzy uzdraví. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *