Prague Fear House

V květnu při mé pražské návštěvě u ségry jsme navštívily toto místo a přestože je to už delší dobu, nemělo by být opomenuto.

Co je vlastně Prague Fear House?

Bar zkřížený s děsivým sklepením nacházejícím se naproti Lucerně. Vyděsí vás u samotného vchodu, a když vstoupíte dovnitř, naskytne se vám pohled na epicky zařízený bar v hororovém stylu, kde obsluhuje třeba děsivá jeptiška nebo Harley Quinn. Kdo má více kuráže, než my dvě se ségrou (já jsem byla pos….až za ušima), může navštívit i tajemné sklepení za 450 Kč (cena je vysoká, ale prý to za to stojí), ve kterém volně pobíhají přízraky a postavy z hororů. Nejedná se přitom o figuríny, ale o skutečné herce, a nějak si na sebe vydělat musí, že jo. Ceny v baru jsou pak vyšší (jako v centru), ale koktejly vám hezky “vystajlujou”, stejně jako hambáče (černá houska samozřejmostí).

Jaký mám z tohoto místa pocit?

Do baru jsme přišly k večeru, kdy strašidla byla bezpečně zamčená ve sklepení, přesto jsem se bála jako prase při každém zvuku vycházejícím ze sklepení, tím spíš, že jsem seděla zády k němu a byla první na ráně. Při popíjení Mohita a Sex on the beach jsem se necítila zrovna bezpečně, to vám řeknu. Ve chvíli, kdy návštěvníci sklepení začali řvát, bylo jasné, že na prohlídku se nevydáme, protože jsme strašpytlové (hlavně já). Když šla ségra na záchod, netrpělivě jsem čekala, jak se vrátí. V baru se totiž běžné stává, že jejich miláčci dostanou prostor ze sklepní vyjít a pobíhají pak mezi návštěvníky. Kdo by se z toho podělal, může si zakoupit u pokladny nové kalhotky nebo trenky. Celkově Prague Fear House hodnotím kladně, ale nejspíše nikdy neseberu potřebnou odvahu na prohlídku. Celé zpracování mi pak přijde jako uvnitř American Horror Story. Ještě bych chtěla dodat, že herci se fakt nebojí ničeho, takže počítejte s ne příliš příjemným fyzickým kontaktem.

Namslejte se promo videem

Takový miláček uvnitř čeká

Další promo

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *