Proč jsem se rozhodla skončit

Tento článek píšu po opětovném stavu mufloni útočí. Právě jsem dorazila z prohlídky, kdy se mi děcko válelo neustále po zemi, rodiče ignor a na moje napomínání nereagovalo. Ještě chvíli a vyvedla bych je zámku, protože na to má průvodce právo, v případě, že rodiče svoje potomky nezvládají. Zbytek skupinky klasičtí mufloni, kteří zámkem prolítnou jen aby si ho odfajfkli, rozesmějou je antické výjevy, protože je to hrozně směšné, že jo, snaží se mě popohnat, aby stihli Lednici, hlasitě si melou svoje do výkladu, opírají se o všechno možné a lezou všude, kam nesmí a bez omluvy si při prohlídce zvednou mobil, aby následně volajcímu oznámili, že jsou na prohlídce, ,,ale klidně mluv, stálo mě to 160 Kč, takže mám právo s tebou mluvit”.

A já už toho po letech mám dost, všech muflonů, kteří nedodržují základy slušného chování a na výzvy ani prosby nereagují. Tento rok je výskyt muflonů extrémní, možná i proto, že se bojí jezdit do zahraničí. Mufloni se hádají, tváří se zhnuseně a otráveně a prohlídky nejsou vůbec pohodové,nedejbože aby jim průvodce něco chtěl vysvětlit, v té chvíli vehementně skáčou do řeči.

Ráda bych prováděla lidi, kteří o to skutečně stojí, ale mufloni zkrátka vládnou a převažují, a mě nezbývá, než se tomu zoufale smát. Tato práce mě baví, ale prostě už ztrácím chuť a elán.

Nevím, co se tento rok děje, ale jsem ve stavu, kdy si odpracuju co musím a na 90% skončím. Pokud článek budete komentovat stylem, že jsem blbá kráva, která si neváží peněz návštěvníků, tak vám odpovídám dopředu, že to oni si neváží nás. Je to totiž strašně easy provádět, že jo. Proto prosím jen skutečně konstruktivní komentáře, na obranu muflonů nejsem od běžných čtenářů zvědavá, jedině že byste taky byli průvodci a měli vlastní zkušenosti.

Děkuji za pochopení.

P.S. Všem nově nastupujícím průvodcům přeju pevné nervy, budete je potřebovat.

 

You may also like

3 komentáře

    1. Ne, to ne :D,jen jsem dneska a obecně na ty muflony tak vytočená! Všichni mi říkají,že mi to bude chybět,to asi jo, ale prostě tak hrozně mě vytáčí jejich chování!Vždyť si sami zaplatí vstupné a pak je to za trest..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *