Proč mám ráda podzim a (ne)plány

Léto nás definitivně opustilo. Už to jinak nebude. Začal čas brzkého stmívání (ale bez Edwarda Cullena), mlh, zimy jako v psírně a nepřeberné škály barevného listí. Barevné listí miluju. Někdy neodolám a pár listů si posbírám, jenom tak. Miluju se listím procházet a schválně šoupat nohama.

Podzim je super. I proto, že mám narozky (egoista level 100). Je fakt krásný a ještě se dá trávit hodně času venku bez toho, aby člověk promrzl na kost. Tento rok si chci krásy podzimu více všímat a možná se vrhnu i na nějaké to DIY. Uděláme dýni, třeba.

Protože jak možná víte, jsem se hodně dala na seberozvoj, duchovno atd., tak vám ukážu, co jsem si pořídila. Zase jsem podpořila blogerku (jsem to ale hodná) a budu mít energetický náramek. Tento

Zpátky ale k podzimu. Podzim je super, protože člověk může celý den prolenošit a koukat u toho na seriály. Může si dát burčák, mňam mňam. Nosit pestrobarevné šály. Zahřát se čajem…

Ještě chci zmínit, jak jsem se chtěla jít podívat na přednášku Ladislava Zibury. Jenže, to bych nesměla bydlet v Brně, že jo, hned to bylo vyprodané! (Tak jo, hned asi ne, ale myslela jsem, že tak dva dny to ještě počká, než si lístek koupím.) Taky jsem chtěla na koncert Imagine Dragons. V deset se bookovací stránky zasekly a lístky mizely doslova před očima. Už jsem je skoro měla koupené, když mi došlo, že koncert je v pondělí, a v pondělí je škola. A já jsem přece pilný student. Tak nic. Náladu jsem si chtěla spravit aspoň představením Čtyři dohody, jelikož Duška občas s přítelem posloucháme. Zase vyprodáno. Někdo nechce, abych se kulturně vzdělávala.

Ještě k mojí YT tvorbě. Chystám (možná) video o psychice, protože si všímám, že vás zase zajímá V zajetí (máte ho ale bloklé).

Užijte si podzim! 🌰🌲

 

 

Související články

1 komentář

  1. Šoupat nohama v listí miluji od té doby, co jsem se naučil chodit. Sice si nepamatuji, kdy a jak jsem se naučil chodit, ale vůbec nepochybuji, že šoupání nohama v listí jsem miloval od samého počátku, od prvního podzimu, kdy jsem mohl šoupat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.