Sex na hradě

K napsání dnešního kontroverzního článku mě inspirovalo instastories mojí GP Daisy Lee (ne, na porno nekoukám), která zrovna natáčí na zámku. Tak jsem se v duchu zasmála a řekla si, že vedení zámku má buď hluboko do kapsy a nebo to jsou vtipálci, když uvolní objekt na natáčení filmu pro dospělé. Taky jsem si při té příležitosti vzpomněla na něžnosti návštěvníků na místě spojovaném s nejznámějším českou poezií. Každý z nás, kdo tam někdy prováděl ví, že lidi si to rádi rozdávají za kaplí na mýtince, kde při běžném pohledu není vidět (myslím tím z cesty). Na naháče narazíte až, když se jdete mrknout na vyhlídku vedle kaple. Zážitek jedné průvodkyně, která vyprávěla, jak pár přistihla “in flaganti” mě rozesměje dodnes. Slečna prý byla celou prohlídku (ano, rozdali si to před prohlídkou) rudá až na zadku a moje kolegyně se výborně bavila.

Teď můj zážitek. Blížila se poslední návštěvnická půlhodinka. Já a kolegyně jsme postávaly u brány a pouštěly do hradu poslední návštěvníky. Asi po deseti minutách k nám z věže došla rodinka a řekli naprosto vysmátí, že na věži v místnosti si to rozdává pár, který jsme před půlhodinou propustily z prohlídky. V první chvíli jsme tomu nechtěly uvěřit, jenže pán, který nám toto info oznámil zaběhl do detailů, tedy o pravdivosti informace nebylo pochyb.

To už nemluvím o tom, jak se mi doteď při prohlídkách stává, že lidi se oblizují a zkoumají svoje dutiny uprostřed prohlídky. Někteří se ještě i osahávají! Jindy návštěvníci pak zkouší na průvodkyně hlášky stylu ,, Slečno, vy, já a postel, co říkáte?” (Zážitek průvodkyně Dominičky).

V hospodě teď příspěvek upgraduju a napíšu, jak byl průvodce Jiřík vzrušený z historických hradních materiálů, teda on nebyl vzrusený, špatně jsme mu rozuměli, ale doteď si z něj dělám srandu.I průvodce má zkrátka svůj den.

Těžko říct, co lidi na sexu a nežnostech na hradě a zámku tak přitahuje, asi to riziko přistižení, jinak to nechápu. Láska je prostě láska.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *