Smrt Chestera

Sedím a poslouchám Linkiny, hudbu mého dětství. Před pár dny mě fakt zaskočila zpráva, že frontman Chester spáchal sebevraždu. Nejdříve jsem si myslela, že jde o hoax, ale když vyšlo najevo, že se jedná o pravdivou informaci, dost mě to zaskočilo. Je fakt, že Linkiny jsou poslouchala hlavně dříve, a ty nové písničky už podle mě nestály za nic, ale hity jako Numb, Breaking the habit nebo In The End jsou nesmrtelné, a občas jsem se k nim vrátila.

Vždycky, když zemře někdo takto slavný, hrozně mě namíchne ten náhlý zájem o zemřelou osobu. Do té doby o Linkinech nikdo moc nepsal, když Chester umřel, bylo to naprosto všude. Rojily se nové a nové zaručeně “pravdivé” informace o tom, z jakého důvodu se dobrovolně rozhodl ukončit svůj život.  Pravdu se už nikdo nedozví, zůstanou jen dohady.

Nicméně, Linkin park patřili k jedné z nejvíce ikonických skupin 21.století. Fanoušky mají po celém světě a je o ně velký zájem, trošku mám obavy o to, jaký bude další osud skupiny. Jedno je jisté, už to nikdy nebude jako dřív, kdy Chesterův nezaměnitelný hlas zněl v uších puberťáků, ale i dospělých.

R.I.P. Chestere

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *