Teja v akci!

Po dvou hodinách rendrování pěti minutového videa je to tady! Kousíček z mojí dnešní prohlídky :), natáčela malá holčička, účast na prohlídce není nijak valná, ale jelikož to byla poslední dnešní prohlídka a do toho pršelo jako prase, aspoň něco. Natočila jsem pro všechny kamarády, kteří ještě neměli možnost mě vidět!

Pro větší autenticitu z videa jsem nestříhala (výmluva, prostě se mi nechtělo #sorryjako, musím se to naučit 😀 ).

 

 

You may also like

4 komentáře

  1. Nebyla to prohlídka pro děti :)!Jen to byla poslední prohlídka, na kterou šly i děti,ale i dospělí.Tahle prohlídka se jmenovala Hrad Bouzov,je to nejdelší okruh hradu.Na zvážení rodičů pak je, jestli využijí tento historický hlavní okruh,nebo dětskou trasu. Tento okruh dětský není.,,Hrad Bouzov
   Po sametové revoluci řád v Československu obnovil svoji činnost, jeho zdejší vedení (provinciál i představená provincie) sídlí v Opavě” Wikipedie

 1. Po této prohlídce bych byla hluboce zklamána – Bouzov jsem navštívila již nespočetněkrát a díky bohu jsem měla vždy schopného průvodce.

  Taky mě velice mrzí, že návštěvníci filmovat nemohou a slečna průvodkyně si může svůj internetový deníček obohatit svým “působivým výkonem”.

  Takže návštěvníci co jste byli na této prohlídce nastartujte automobily a ještě jednou na hrad Bouzov, aby jste se dozvěděli kloudné info. :))

  1. Váš komentář není vůbec objektivní, navíc prosím nešiřte bludy, že se filmovat nemůže. Může, jen když to průvodci vadí ,tak může návštěvníka poprosit o nefilmovani. Váš komentář nepřijímám jako objektivní kritiku, protože na této prohlídce byly hlavně děti,tudíž jim musela být uzpůsobněna. Akceptovala bych příspěvek v případě, že jste videla celou prohlídku,takže mi tu prosím nekritizujte a moralizujte si jinde :)!
   P.S.Toto jsou moje stránky a můžu si tu dávat co chci, nechci nikoho obohatit svým výkonem :)! Ale zajímalo by mě, jaké jiné informace jste se o těchto dvou místnostech dozvěděla jinak. Věřte mi, hrad mám projity mnohokrát s jinými průvodci a výklady se moc neliší :), ale chápu, že tady šlo o potřebu si rýpnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *