Vynálezy, které by ulehčily život

Kdyby měl den více než 24 hodin a zároveň by fungovalo teleportování a naklonování se, nemusela bych momentálně trčet v zácpě na D1.

Taky bych stihla být v jeden okamžik ve škole, na manikúře i u doktora a do toho psala díky mému třetímu já nový článek na blog.

Kdybych měla kouzelný obraceč času, mohla bych donekonečna obracet a vracet zpátky čas tak, abych nemusela vylézt z postele.

Hodil by se mi i neviditelný potterovský plášť. Využila bych ho třeba tak, že bych šla na neomezený počet koncertů a stála bych přitom na pódiu.

Taky kouzla by u mě našly využití. Byt by se díky jednomu tlesknutí uklidil, díky dvěma by se uvařil oběd.

Když jsme už u toho, vymyslela bych i jídlo v podobě něčeho delikátního, které by obsahovalo všechny potřebné živiny, a člověk by při něm nepřibral.

Můj klon by byl pravým opakem mě. Bez hrošího zadku, s dlouhými vlnitými vlasy a větší mírou šikovnosti. Nelepili by se na mě různá individua (tím nemyslím přítele) a dělal by jen to, co by chtěl. Samozřejmě by byl bohatý a slavný. Měl by každý den balíček z těch nejlepších firem.

K dalším vynálezům probuzených k životu by patřila Hermionina kabelka. Protože furt tahám miliardy krámů, které se mi do tašky nevejdou. To stejné by platilo i pro cestovní kufr, kdo si na něj má pokaždé sedat a přesvědčovat ho, že se vejdou i třetí boty.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *