Zvířátka z Handipet svolávají Ježíšky

Po Ježíškových vnoučatech tady máme další smysluplný projekt, který stojí za to sdílet. Jedná se o Handipet CZ, o co jde?

Handipet je útočištěm pro nemocné, týrané a handicapované kočky a psy, nachází se v obci Kly v rodinném domku. Každé zvířátko si můžete adoptovat, ale proto to dneska nepíšu. Chci propagovat projekt, který organizace vymyslela, a sice, že na této stránce jsou fotky jednotlivých obyvatel domku a jejich vánoční přání. Ty můžete splnit buď celé, nebo na ně přispět (jak jsem to udělala například já), postupně by se mělo informovat v komentářích o tom, která přání se povedlo splnit a kolik už je vybraných peněz. Dopředu vás varuju, že některé fotky jsou jen pro otrlé, ale bohužel, i takový je život, velmi krutý.

Vím, že před Vánoci hodně lidí počítá každou korunu, ale kdybyste přece jen nějakou ještě našli, tato zvířátka vám budou vděčná. A já s nimi <3.

P.S. Myslím, že toto je skutečné poslání blogerů, informovat, sdílet, inspirovat. Nemusíme propagovat jen to, za co dostaneme zaplaceno. Rozhodnutí přispět je na každém, nikoho nepřesvědčuju, jen informuju.

 

POŘÁD MŮŽETE PLNIT PŘÁNÍ I V PROJEKTU JEŽÍŠKOVA VNOUČATA.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *