Co je nového? Nemoc, škola a knihy proložené prací

Hned zkraje chci zmínit, že tohle nebude nijak extra intelektuální počtení, jen mně přišlo fajn, napsat něco málo z toho, co je nového, jelikož o svém offline životě skoro nepíšu. Takže, pokud vás zajímají novinky, neváhejte a čtěte!

Aktuálně jsem nemocná. Sobota pro mě byla ještě pracovní, ale večer jsem to z práce musela vzít přes pohotovost, jelikož bolest ucha se nedala vydržet. Takže, už třetí den si „užívám“ zánět v uchu, na který mám antibiotické kapky. Jako bonus mám k balíčku nemoci přibalené i teploty 38 stupňů, takže fakt pecka. Naštěstí je doma přítel, který se o mě hezky stará a doufám, že další dny budou jen lepší, protože to bolí jako prase.

Přečetla jsem Dovolenou s Moderním fotrem, a viděla Já, Simon. O té Dovolené chci napsat v blízké době článek, možná ještě dneska, než zapomenu, o co go.

Já, Simon mě teda moc nenadchlo, na to, jak si to spousta lidí vychvalovalo. Nevím proč mi to připadalo podobné High School Musical. Nicméně, přišlo mi to trošku přitažené za vlasy,hlavně ten konec, kdy celá škola čekala, jak se dají dva kluci dohromady.  Možná jsem prostě už stará, a puberťáci jsou z toho filmu nadšení. Každopádně, ta myšlenka, že být LGBT není vůbec nic divného, je fajn.

Pixabay.com, CC0 1.0.

Chybí mi k dokoukání poslední díl druhé série 13 Reasons Why, fakt mě to chytlo, a jsem zvědavá na konec.

Rozhodla jsem se, že cesta historičky možná nebude tak úplně pro mě a chystám se v září započíst cestu jinou. „Přišla“ jsem o dva roky na škole, ale jsou horší věci na světě. Něco mi to dalo, něco vzalo. Možná se ještě hecnu, v září dodělám zkoušky a napíšu bakalářku, na téma, co mě zajímá, ale těžko říct, spíše ne.

Zítra budu mít doma pravděpodobně bakaláře z technické VŠ. Myslím, že celý zítřek budu nervózní za něj.

Baxinka je pěkná potvora (to jako náš králík). Když jí dáváme na noc do klece, schválně v ní vyrobí takový bordel, že člověk nechápe. Přes den, kdy má klec otevřenou klidně i 12 hodin, tak je hodná. Jsem na ni málo přísná, a začíná se to projevovat. Naštěstí přítele ten roztomilý kukuč jen tak neobměkčí.

Jinak se Baxi daří dobře, až na to, že jsme zjistili, že má vrozenou vadu, která ale není zase tak strašná, že by jí to komplikovalo život. Už přihopká na zavolání, ale hlavně, když vidí jídlo. Jídlo prostě miluje a tahle její vášeň se musí krotit.

Vůbec nevím, kdy se vrátím do práce, měla bych o víkendu, ale vzhledem k uchu, těžko říct.

Mám problém s články ze sekce „Historie“ a „Záhady“. I díky tomu, že odebírám časopisy zabývající se těmito tématy,  a často se náměty k článku opakují mi přijde, že toho spousta už bylo napsáno. Ale snad najdu zase něco, co není tak profláknuté.

Začala jsem twitterovat.

A teď mi můžete napsat, jak se máte vy :), popřípadě, co plánujete na léto, já koncert Eda Sheerena s mými oblíbenými kamarádkami, práci, dovču po Jižní Moravě na kolech a zahraničí ještě nevím.

Nádhled Pixabay.com, CC0 1.0.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.