Jak jsem propásla možnou kariéru

Mohla ze mě mohla být nová zářivá hvězda internetu!

Dostala jsem se do nově vznikající internetové televize, krerá byla pod vedením mužů a měla za úkol vytvořit pořad pro svoji generaci. Ha, žádný problém! Jenže, vymyslet něco bleskurychle dalo práci a tak mě nenapadlo nic lepšího, než youtubeři a pořad o nich. Mě, kterou tenhle youtubetský a bjůty svět docela obchází! Doteď si pamatuju, jak mi kamarádka řekla, že jsem si stíny pořádně nerozblendila a já na ni koukala stylem, kdo z nás je větší debil. Stejně tak moje pubertální ségra používá slova jako beauty blender, haul a několikátou transformaci slova „skateboard“ a do tohohle světa bych měla vstoupit!

Úplně to vidím. Přišel by mi do studia nějaký super, čupr youtuber (a pár z nich svoji účast fakt přislíbilo), a já bych po minutě nevěděla, o čem že to sakra vlastně mluví! A tak jsem tuhle myšlenku na svoji novou grandiózní kariéru zavrhla a momentálně postávám opět ve stínu nás, mediálně neznámých jedinců.

Stejně bych si nechtěla číst komentáře, jak nemám míry 90-60-90 a že vůbec nejsem bjůty.

P.S. Stejnou zkušenost mám i se spisovatelstvím. Nedávno mi jedna slečna napsala, že moje „kniha“ je tak super, že bych ji určitě měla vydat. Až jsem se zarděla na zadku z představy, jak jsem dobrá spisovatelka, do doby, než mi došlo, že myslela knihu někoho jiného, s podobným názvem!

No nic.

 

Související články

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.