Kde mě kontaktovat v případě spolupráce?

Pro blogery:

Nebráním se neplacené spolupráci s blogery na zajímavých článcích, insta podpoře a videích. Pokud se ti můj blog líbí a chceš společně spolupracovat, piš na mail: teribloguje@seznam.cz. Mrknu na tvůj blog/Instagram a domluvíme se 🙂

Pro firmy:

Jsem potěšena, že jste vyhodnotili můj blog jako přínosný, v případě, že mě chcete kontaktovat, pište prosím na e-mail: teribloguje@seznam.cz.

Snažím se, aby můj blog nebyl jen komerční stránkou, ale aby mé čtenáře inspiroval, informoval a dával jim podněty k přemýšlení, proto nemám jednotný koncept blogu, ale věnuji se více tématům. Nejvíce píšu o knihách, které mě zaujaly, o kulturních akcích, které jsem navštívila, a sdílím své názory na různá témata. V poslední době doplňuji i lifestylová témata.

V případě domluvené spolupráce bych si ráda udržela svou individuálnost a názor, i negativní. Jsem schopna článek napsat rychle (do několika hodin, do 24 hodin).  Mám zájem hlavně o spolupráce na téma kultura (recenze kulturní akce, knihy..), cestování, fair trade, záhady, historie a psychologie. Spolupráce přijímám, pokud se shodují s mým vnitřním přesvědčením. K mým podmínkám patří spolupráci označovat #spoluprace. 

Děkuji za pochopení a budu se těšit!

Blog existuje od června 2017.

Pár blogových doporučení a informací:

Potěší mě každý slušně vyjádřený komentář, vulgární, či urážející komentáře nebudou zveřejněny. Každý může vyjádřit svůj názor, ale prosím slušně.

Obrázky, které požívám jsou z dostupných fotobanek s volnou licencí, či jsou mé vlastní. Nádhledy občas tvořím v Canvě. Díky blogerce Lence jsem se dozvěděla o Unsplash, takže i tuto fotobanku používám.

Cokoliv kopírovat bez mého souhlasu je výslovně zakázáno!

Prosím další blogery, pokud se bodou inspirovat tématy mých článků, aby mi o tom dali vědět :), případně můžu váš tématicky stejný článek přidat do svého.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.