Moje tvorba ke stažení zdarma!

Ahoj,

včera jsem vám tu hodila článek o tom, jestli byste měli zájem o moji tvorbu k prodeji. Po úvaze a několika rozhovorech s blízkými jsem se ale rozhodla, že zatím nabídnu svoji tvorbu zdarma ke stažení, když budete mít náladu a chuť, můžete si moji tvorbu vytisknout, vybarvit, dopsat si do ní, však uvidíte sami, chystám toho dost :), všechno je ZDARMA!

Jednak se můžete těšit na omalovánky, především s kouzelnými motivy (jednorožci, víly..), potom se můžete těšit na seznamy, do kterých si sami budete vypisovat a v neposlední řadě na obrázky, které si můžete vystavit. Taky udělám motivační texty, ze kterých si společně se seznamy můžete udělat motivační zápisník :). Chystám toho více, momentálně mám hlavu plnou kreativních nápadů, ale je těžké všechno časově stihnout.

 

Odkazy na tvorbu ke stažení budou přibývat, budu je průběžně přidávat.

Aktuální odkazy ke stažení:

Kreslánky- kočka, jednorožec, víla

Seznam na dotvoření a víly ochránkyně Víly ochránkyně, vhodné do peněženky, do sešitu, do kapsy, ochrání tě zkrátka v každé chvíli!

Omalovánka víla, zásady šťastného života a motivační obrázek Nebuď ovce! Zásady šťastného života a motivační obrázek na vytisknutí, který si můžete vystavit kdekoliv!

Povídka, Duha za mračny Hlavní postavou povídky je dospělá Monika, která má psychické problémy a přítele, jestli to jde dohromady a případně jak, zjistíte, když si ji přečtete. Jen upozorňuju, že sdílení povídky bez mého vědomí je nelegální, podle předpisu 121/2000 Sb.

 

Hezké tvoření a děkuji vám za stažení :)!

P.S. Kdyby odkazy nefungovaly, tak mi prosím napište (třeba na mail Tereza.Janoscova@seznam.cz) nebo Instáč teri.jans.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.