Možná ze mě nebude veleúspěšná blogerka

Určitě se ptáte proč. Tak za prvé určitě proto, že nepíšu třeba o svém panu Dokonalém (jednak z důvodu, že dokonalý není a taky nikomu nechci líčit naše intimní chvilky), a tak můj blog nedosáhne nebeských výšin v návštěvnosti sahající až ke 2000. zhlédnutí denně (můj rekord je 65), a tím druhým důvodem je, že nedělám nic tak kontroverzního, jako je třeba pomlouvání blogerských kolegyň (skoro žádné neznám), nemám vlasy narůžovo a nepodporuju chození bez podprsenek, které pak vydávám za světový vynález.

Moje veškerá kontroverze spočívala v tom, že jsem psala o psychické poruše, což mi částečně nebylo doporučeno, přitom jsem jen chtěla ukázat, že ne každý s psychickými problémy =blázen. A tak píšu jen o svém „nudném“ životě a říkám si, jestli mám vymyslet něco fakt kontroverzního, abych vynikla. Taky mě někdy napadá, jestli blogování není tak trochu nevděčné, ale pořád je šance, že si mě všimnou firmy jako Too Faced, Urban Decay atd. a zásobí mě za propagaci jejich kosmetiky obrovskými balíčky, díky kterým se budu cítit hrozně důležitě a pak si o ně budete moci zasoutěžit, protože ksicht mám jen jeden. To mi připomíná, že bych je mohla trochu pošoupnout a třeba je desetkrát denně označovat na IG.

Ale fakt, píšu sice pro radost, ale téměř žádné komentáře jsou docela demotivující, taky občasná denní sledovanost. Pokud se ti moje tvorba líbí, šiř blog dál, pokud se ti nelíbí, těším se, až se objevím v KVBŠAP na Vinted, abych si pak mohla do Instastories stěžovat, jak mi určitě závidíte a máte nudné životy u PC. Tak šup, pošoupněme trochu blog o pár levelů výše, vlijte mi novou krev do žil.

Ale teď vážně, musím trošku zapracovat na tom, aby se můj blog stal lepším.

Sleduj můj Instagram .

 

Související články

2 komentáře

  1. Tohle je pecka. Ironický popis dnešních blogerek spojený s „call to action“, jak by řekli makreťáci. Neměň se, tvůj blog je výjimečný takový, jaký je. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.