Na vlnách podzimu

Od posledního článku uběhlo už několik dní, až mě samotnou překvapilo kolik, a od té doby zeje blog „prázdnotou“, takže je načase to změnit 🙂

Tak teda, dnešním přečtením článku zachytíte některé moje životní střípky na vlnách podzimu, a přiblížím vám, jak prožívám momentální dny.

První horkou novinkou je, že jsem změnila školu a teď vstřebávám nové studium a doháním učivo. Historička ze mě nebude, vydala jsem se na dráhu knihovnického a informačního pracovníka, k tomu jsem měla odjakživa tak nějak blíž, takže doufám, že tentokrát školu dodělám.

Můj příspěvek do #inktober.

Co teď tvoří náplň mých dnů? Je to hlavně škola, pak přijdu domů, postarám se o domácnost (ale jsem vděčná za dělbu práce s přítelem), dodělávám věci do školy, hodně se setkávám s kamarády, plánuju (třeba koncert Eda Sheerana v Praze, divadelní představení, Ziburovu přednášku…), kreslím poprvé v Inkotober, sleduju seriály (a vyčítám si, kolik jsem jich už viděla, momentálně mám rozkoukané AHS 8, Narcos a Castle Rock), čtu, a trávím čas s blízkými. Není to o tom, že bych na blog nepsala, ale vždycky rozepíšu článek, pak s ním nejsem spokojená, a tak ho smažu (což ve výsledku vyjde nastejno). Momentálně čtu hodně cizí blogy, pravidelně Anie Songe, Krkavčí matku a TerezuInOslo, která se v současné chvíli věnuje podcastům, což je super. Klidně u nich vařím, a potom mi to lépe uteče 🙂

Taky si užívám podzimní atmosféry, kdy listy hrají všelijakými barvami, není už extrémní horko a já vím, že si můžu dovolit odpočívat, protože v létě jsem toho měla docela hodně. Když teď mám čas, najdete mě pravděpodobně s čajem (třeba v recyklovaném termo hrnku), knížkou a svetrem daleko od lidí, protože momentálně, až na pár výjimek, lidskou společnost nevyhledávám, a libuju si v tom, že doma je nejlépe, což pravděpodobně nebude trvat dlouho. Přesto, i když je víkend, tak netrávím(e) celý den doma, ale snažíme se vyjít alespoň na chvíli ven, zachytit posledních pár hezkých dnů, než nastane krutá zima. Ale v globálu se teď nejvíce věnuju škole a tomu, co mě baví, což je nejvíce kreslení.

Vzpomínka na konec září u moře, kde bylo ještě teplo.

Ještě je dobré napsat, co mi v poslední době udělalo radost, což se hodí k pohodové podzimní atmosféře. Tak tedy: V poslední době mi udělalo radost, že mám konečně spravený ntb, takže už nefunguje rychlostí šneka a mnohem lépe se na něm pracuje. Další radost způsobilo několik milých setkání, díky nimž jsem ještě neztratila víru v lidstvo, a pořád vím, že hodní lidi existují. Poslední radost-materiální mi udělala koupě termosky, protože bez ní bych brzy ve škole zmrzla.

V hlavě mám potom tolik myšlenek, že je těžké si je hezky sesumírovat, ale snažím se o to. Takže si nějak proplouvám podzimem, už zase o rok starší, protože jsem nedávno měla narozeniny, a zatím to všechno tak nějak jde. Na blog zase napíšu, až budu mít co, což může být kdykoliv, nápady ke mně přichází náhodou  a hned si je musím napsat, než je zapomenu :), takže přestože hibernuju na blogu, nelením.

Hezké podzimní dny všem!

P.S. A taky teď spím s teplým svetrem, peřinou a dekou, jelikož nesnáším, když je mi zima, a na řadu už přišlo nošení zimní bundy.

 

 

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.