Nestíhám, nesvačím, na svůj život nestačím

Protože jsem vám dlouho nenapsala článek o tom, co se odehrává v mém životě, tady ho máte.

Školní seznam, dlouhý jako toaletní papír

Studuju druhý ročník vysoké školy a  hned v prvních hodinách nového semestru nám byl daný seznam literatury, bez které samozřejmě nemáme co žít a obor studovat. Zatím se snažím všechno svědomitě číst a přestože se dočítám zajímavé věci, jde to pomalu.

Taky mám udělat spoustu referátů a seminárek a to jde hodně pomalu, jde to, ale dře to. Pokud zvládnu tenhle semestr, tak věřím, že školu dodělám.

Netrávím čas na sockách

… a tím nemyslím záchody, ale sociální sítě. Navštěvuju je jen ráno a večer, takže když mi napíšete ve  12 hodin dopoledne, odepíšu vám pravděpodobně až večer. Proč to tak dělám? Nechci, aby sociální sítě ovládaly můj život a přiznejme si to upřímně, obsah na nich není životně důležitý. Na fotky jídla a outfitů se klidně můžu podívat až večer.

Zrekonstruovala jsem Instagram

Když jsem ta blogerka, asi se ode mě očekává, že můj Instagram bude nějak vypadat. Takže jsem promazala staré fotky a teď se snažím, aby byly více propracovanější a sladěnější. Ono to fakt funguje!

Chci si dát víc záležet na fotkách

Jedna z věcí, kterou chci zlepšit je kvalita fotek na blogu. Až bude lepší počasí (teď ve sněhu fakt pobíhat venku nebudu, sorry jako), chtěla bych někoho poprosit, aby mě nafotil a já mohla fotky přikládat k článkům podle potřeby. Pokud jste z Brna, neváhejte mě kontaktovat, platím v naturáliích (kafe, pivo, víno), ale i obyčejně.

Co se týká dalších fotek na blog, musím nafotit nějaké tématické, které se budou taktéž hodit k článku.

Chytne Youtube kanál druhý dech?

Jak možná víte, můj Youtube kanál nějakou dobu stagnuje. Je to jednak proto, že fakt nemám čas, ale i proto, že mě nenapadá nic kloudného, co točit. Takže, co se týče Youtube, zatím nevím.

Budu dělat streamy?

Chtěla jsem po vás, abyste mi zahlasovali v anketě o tom, jestli mám dělat streamy na konkrétní téma. Zatím to vypadá, že streamy budou, ale neslibuju, musíte zahlasovat pořádně (anketě pod menu na blogu). Témata už mám připravené.

Články přednastavené, ale i nové

Nebudu zastírat. Škola, domácí práce, návštěvy, kamarádi, moje návštěvy salónů krásy, kultura, to všechno mi zabírá hodně času. A tak někdy nestíhám a proto mám v záloze přednastavené články. Proto články vychází tak často, protože mezi přednastavené hážu i zcela nové.

Začala jsem více vařit a péct

Stává se ze mě bydlenka. Hodně vařím a peču a docela mě to baví, moje výtvory můžete vidět na Instagramu. Zatím jsem nikoho neotrávila a nikdo si nestěžoval a to je super.

Dobrý duševní stav

Jsem na tom překvapivě dobře a blížím se k cíli. Už vidím cílovou pásku. Abych ji proběhla, musím ještě pár měsíců vydržet, ale to, že ji vidím je obrovský pokrok. Začala jsem praktikovat totiž kouzlo hygge.

Kamarádi

Teď trávím hodně času s jednou kamarádkou, která mě momentálně potřebuje. Na ostatní svoje kamarády myslím.

Výročí

S přítelem jsme spolu méně než čtvrtinu života, přesněji, je to pět let. To už je pořádná doba. Ne, prstýnek mi nedal a nejsem těhotná. Nebudu vám lhát, jak je bytí ve vztahu hrozně jednoduché, protože není, ale za mrakem je vždycky slunce. Možná se dočkám i toho prstýnku (výhledově).

 

Prodávám knihy

Jsem strašný knihomol, je to hrůza. Celkem často domů přitáhnu knihy nové a příteli už z toho tečou nervy, protože už je nemám pomalu kam dávat. A tak jsem se rozhodla, že se některých z nich zbavím, mrkněte se, jestli byste některou nechtěli tady.

Kreslím

Převážně postavičky, ale chci se vrhnout i na boty.

 

Tak jo, to by asi tak bylo všechno, o co se vámi momentálně chci podělit. Taky hodně střídám místa pobytu, jako ostatně vždycky. Vím, že byste se bez tohoto článku obešli, ale ať neříkáte, že víte toho málo o mém životě.

Související články

1 komentář

  1. No při tolika aktivitách se vůbec nedivím, že trochu nestíháš. 😀 O škole mi ani nemluv, asi jsme dostaly stejný seznam a já k tomu ještě mraky seminárek a už mě urgují, abych psala DP. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.