Nová aristokratka, jaká je?

Po dvou letech spatřila světlo světa nová aristokratka, a já jsem si ji musela hned koupit. Knihu jsem přečetla za den, jaké jsou moje bezprostřední dojmy?

Po rozpačitém třetím díle s názvem Aristokratka na koni, jsem nevěděla, co čekat. Aristokratka se třetím dílem ztratila kouzlo a dost ze svého vtipu, takže od nové knihy jsem nic moc nečekala. Nicméně, panu Bočkovi pauza prospěla, a čtvrtá kniha je velkým návratem ke kořenům, tedy ke knize první, s názvem Poslední aristokratka.

Čtvrtý díl nese název Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka, a poprvé se děj v knize liší, jelikož se netočí primárně okolo hlavních postav, ale okolo zlodějské vlny, která se díky muflonům na zámku strhla. Do událostí zasáhnou zásnuby, náhody, typický chaos, ale i tragická smrt princezny Diany, která s dějem pořádně zatřese.

Nechybí žádná z oblíbených postav a nouze nebude ani o „mufloní“ historky. Po relativně dlouhé době jsem se u příhod aristokratky zasmála opět nahlas a hlásím velký aristokratický návrat, a zase se těším na nový díl!

No a na co se můžete v knize těšit? Na Josefovu nenávist k muflonů, která snad ještě vzrostla, specifické zločince, tetičku Noru oddávající se duchařským seancím, další podnikatelský záměr Milady pro zpestření prohlídek, a na Marii, která se z toho všeho ještě pořád nezbláznila.

P.S. Kdo četl, pojďme podiskutovat 🙂

Související články

2 komentáře

  1. Já jsem zatím nečetla ani jednu Aristokratku, prý je ale dobrý hlavně ten první díl a ty další už nejsou až tak skvělé. Říkalo mi to víc lidí, tak tomu trošku věřím, i když samozřejmě si názor nakonec budu muset někdy udělat sama. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.