O mých jedinečných talentech

Každý z nás by měl být na něco talentovaný, když už není, může se pokusit nějaký skrytý talent v sobě objevit, takže jdeme na to!

Mám talent na vykrádání cizích nápadů a naopak– Téma článku pochází z blogu V křesle, ale já jsem tak čestná, že přestože kradu, tak si nepřivlastňuju zásluhy. Za to vděčím Austinu Kleonovi a jeho knize Kraď jako umělec, protože jak jinak by ostatní mohli zase vykrádat mě.

Na otázku na co mám talent, přítel odpověděl (z toho, co je publikovatelné), že na rozkazování druhým. Díky! A teď jdi a vynes koš!

Prosím.

Dokážu se fakt debilně smát, kamarádi to přirovnávají k morčeti/křečkovi s astmatickým záchvatem.

Jsem hrozně hlasitá, teda když se mi chce. To mě pak jde slyšet i na druhé straně zámku. Mluvím hodně nahlas i „normálně“. Mám prostě hodně pronikavý hlas, no.

Klíče, mobil a peněženku hledám nejméně jednou denně. Moje poznávací znamení, a to nemusím být ani opilá.

Věci mi padají z rukou, často. Jako fakt často.

Nevím, jak to dělám, ale ve chvíli, kdy se snažím být potichu, vyprodukuju nejvíce hluku.

Střídám zájmy jako ponožky. Můžu tak o sobě prohlásit, že jsem multitalentovaná?

Neumím zpívat, to mi ale nezabránilo zpívat ve školním představení Modroočka a být členkou sboru. Přítel mi zpívání doma zakazuje. Obzvlášť Despacita. U Despacita to ale chápu.

Nepamatuju si jména přítelů kamarádek. Obcházím to ale mazaně. ,, Jak se má tvůj přítel?“ ,,Jo, ty myslíš Kubu, má se dobře!“ Ha a jméno už vím!

Neumím chytat balón a hrát míčové hry. Proto jsem se vždycky snažila vyhnout ve škole volejbalu. Kamarádi by mohli povídat.

Myslíte, že někdo ocení alespoň některý z talentů?

You already know!

Související články

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.