Postihla nás rýmička

Už je to tak, můj drahý už třetí den chrchle, smrká a vydává nespecifikované zvuky. Má totiž rýmičku, a ta, jak je známo je nepřítelem každého muže napříč věku.

A tak jsem se stala pečovatelkou. Vařím mu čaje, jídlo a obstarávám kapesníky. On si na oplátku tolik na rýmičku nestěžuje.

Den tráví v posteli, ve „svém“ pokoji a já si k němu tu a tam přilehnu, aby si stěžoval, jak má málo místa. Dneska jsem se dokonce překonala, a podívali jsme se na V zajetí démonů 2 (skoro jsem si nezakrývala oči).

Vrcholem našeho společného dne po dlouhé době, bylo upečení štrúdlu podle PLH, jelikož zítra očekávám návštěvu na počest svých 21 narozenin, které oslavím v pondělí. Už budu stará bréca. Pořád jsem se nerozmyslela, jestli po vzoru Daisy Lee nezačnu v pondělí chodit s narozeninovou princeznovskou korunkou, jak moc to bude trapné?

Tímhle článkem jsem se chtěla pochlubit, že ženu, jako jsem já, doma prostě chcete, obzvlášť při rýmičce.

DŮLEŽITÉ:  Pod záhlavím vidíte svorku, když na ni kliknete, objeví se seznam blogů, které vřele doporučuji. Tak jsem hodná!

 

Související články

3 komentáře

  1. Teda, to ti závidím! Přítel je taky nemocný, ale právě proto mi nedovolil na víkend přijet, aby mě nenakazil. Takže si jen voláme a píšeme, ale to není ono.

    Snad se nám oba brzy uzdraví. 🙂

  2. Hmm, můj muž si zatím vždycky odmarodil sám, mám jenom opačnou zkušenost. Byla jsem totálně mrtvá z angíny a dostala jsem švestky a mrkvovou polévku. :3 Řekla bych, že to pomohlo víc než antibiotika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.