Proč se převlíkám za jednorožce

Možná si teď zpíváte společně se mnou oblíbené jednorožčí písničky a říkáte si, proč jsem zvolila takový nadpis. Převlíkám se za jednorožce v běžné dny? Chodím takto mezi lidi? Už se vám chystám povědět pravdu, nebojte!

Ve skutečnosti jsem se jednorožcem stala pouze příležitostně na pár hodin, v rámci školní akce určené malým dětem. Měli jsme za úkol udělat ze sebe nějakou pohádkovou postavu, no a první která mě napadla byl právě jednorožec, protože jednotožce miluju…

Nad zpracováním jsem moc dlouho neuvažovala, jako inspirace mi pomohlo video GetTheLouk, výsledek je co dům dal, za mě dobrý, podívejte se na fotky:

Pokud vás zajímá kostým konkrétně, dále ho máte popsaný:

*Pro zachování snové atmosféry jsem si pohrála s filtry v aplikacích Spanseed, Afterlight a Preview

*Kostým: Sukně od Barbry Binks

*čelenka: Z New Yorkeru přestříkaná sprejem, roh domácí 3D tiskárna, všechno jsem slepovala tavící pistolí

*Líčení: Sice ho na fotkách nevidíte, ale pro jistotu popíšu

*Oči- >Paletka Petra Lovely Hair, Too Faced Chocolate bar, rozjasňovač: Essence Prismatic Hololighter, tvářenka->Astor Skin match (kulaté tváře), rtěnka: Catrice-> Prisma Chrome 03 (jiná než na fotce), třpytky na oči a tvář-> SynCare, růžové + makeup.

Co by se ještě dalo vylepšit? Příště bych zvolila jiné paletky na oči, to berte ale čistě individuálě, vzala si růžovou paruku/vlasy bych přestříkala sprejem, teď jsem to nechtěla riskovat kvůli henně, a tím bych celkový kostým vylepšila. Pro tuto chvíli si ale myslím, že to dopadlo dobře 🙂

Jsem si skoro jistá, že kostým vytáhnu minimálně ještě jednou!

Související články

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.