Seriály, u kterých prokrastinuju

Na seriály se dívám už pěkně dlouho. Myslím, že úplně první seriál, který jsem viděla byli Horákovi, a doteď, když ho opakují, tak na něj mrknu. U seriálu můžu vypnout, a taky si krásně zaprokrastinovat. Nikdy člověk nemá tolik práce, aby neviděl nejnověji odvysílaný díl.

A co konkrétně sleduju?

 1. Game of thrones- Když jsem viděla poprvé, nijak mě to nenadchlo, teď to považuju za jeden z nejpovedenějších seriálů současnosti. #teamJon
 2. Ulice- Česká klasika.
 3. Pretty Little Liaries- Po sedmi letech bude končit a s ním i spousta nedořešených věcí, a totální zmatek v tom kdo je kdo.
 4. Doctor Who- Nejradši mám díly s Davidem Tennantem a Mattem Smithem.
 5. Sex ve městě- Zasměju se, srovnám s pokecem s kamarádkama. Nejradši mám Samanthu, protože si umí užívat života, a je to mrcha v dobrém slova smyslu. Nemám ráda Carrie za její naivitu, pocit, že má nejvíce problémů a taky za její snahu neustále být ve středu pozornosti. U Mirandy mám ráda její sarkasmus a u Charlotte víru v pravou lásku.
 6. American Horror Story- Nejlepší série za mě Murder House, pak Coven a Freak Show, další série jsem nevidela. Teď koukám na Cult.
 7. Rick a Morty- Geniální animák spíše pro dospělé.

Co jsem sledovala?

 1. Upíří deníky- Přestalo mě to bavit ve chvíli, kdy všichni umírali a pak se zase vraceli oživení.
 2. Vikingové- První tři řady pecka, poslední díly čtvrté série mám nedokoukané.
 3. Pustina- Český moc dobře zpracovaný počin, i když některé věci zůstaly otevřené,
 4. The Walking dead- První série jsem sledovala poctivě, teď už vůbec.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.