Stylová Verča, členka Elite Bloggers

Verča se v blogerském světě umí pohybovat a jako první vás na jejím blogu upoutá krásný design s kvalitními fotkami. Kromě motivačních a lifestyle článků píše třeba i o cestování. Co mě nejvíce zaujalo je tato mapa kaváren. O kavárnách, síle blogerek nebo i o členství v Elite Bloggers bude v následujících řádcích řeč 🙂

Stylish Coffee blog

1. Verčo, co ty a kočičí kavárny?

Kočičí kavárny jsou krásný nápad, ale bohužel jsem ještě nenašla takovou, kdy by kromě roztomilých kočiček byla i dobrá káva a hezký interiér… tak snad se jednou dočkáme!

2. Čím si tě kavárna získá natolik, že se do ní ráda vracíš?

Hlavní je celkový dojem – příjemné prostředí milá a šikovná obsluha a v neposlední řadě samozřejmě káva. Jedno bez druhého ale nemůže fungovat:)

3. Jaký je podle tebe největší český prohřešek v módě (kromě ponožek v sandálích)

Jee, tak to jsi mě dost zaskočila! Zastávám názor, že oblečení, které nosíme, by mělo vyjadřovat naši osobnost, proto ať si každý nosí, co chce. To jestli se mi to líbí, nebo ne, je už jen můj subjektivní názor:)

4. Proč si myslíš, že tolik mladých slečen nosí to samé a neoblékají se originálně?

Možná mají strach vyčnívat, možná ještě nenašly samy sebe. Věřím, že za pár let se z nich však stanou krásné a hlavně originální ženy.

5. Co říkáš na mainstream značky jako Pandora nebo OBag?

Pandora je moje srdcovka, Obag naopak moc nemusím. Ale jak už jsem říkala, každý by se měl řídit svým instinktem, proto, pokud se mu něco líbí, měl by to nosit. Pokud ale touží po těchto značkách jen kvůli názoru okolí, je to podle mě špatně.

6. Kterou pražskou kavárnu by si nám nejvíce doporučila? Kterou naopak vůbec?

To nedokážu říct! Mám několik favoritů a do každé chodím při různých příležitostech. Pokud bych ale měla být konkrétní, ty nejlepší pravidelně vkládám do své mapy kaváren a ty nejlepší jsem sepsala v tomto článku. Co se týče nejhorší kavárny, nerada kritizuji, ale vždy mě naštvou podniky které jen obírají lidi a vše dělají jen pro zisk…

7. Jsi členkou Elite Bloggers, jak to tam vlastně funguje, můžeš nám to, prosím, trochu přiblížit?

To by bylo na pěkně dlouho! Ve stručnosti, díky Elite Bloggers se mohu blogu věnovat naplno, zastupuje mě totiž v marketingových záležitostech. Pak máme náš Elite Bloggers Hub, kde se scházíme, pracujeme, fotíme a tak:)

8. Hodně cestuješ, která země ti přirostla k srdci?

  1. To také nedokážu říct. Každá země je něčím kouzelná a jedinečná. Cestování mi tak dává mnohem větší nadhled, chápu souvislosti… zkrátka dělá můj život o poznání bohatší.

9. Stal se ti při cestování nějaký nepříjemný zážitek? Pokud chceš, můžeš ho popsat.

Třeba když mi cestou z Paříže zrušili let a já tam musela čekat až do dalšího dne, nebo když jsem musela doplácet za příruční zavazadlo víc, než mě stály obě letenky dohromady. Ale chybami se člověk učí a při cestování to platí dvojnásob!

10. Snažíš se lidi motivovat, myslíš si, že blogerky mají k motivaci předpoklady? Že skutečně dokážou být ty, které motivují?

Haha, blogerka není žádná specifická osobnost nebo charakter. Jsou blogerky šikovné, i blogerky špatné. Ty, které dokáží motivovat tisíce lidí, i ty, které jen ukazují, co nového si koupily. Takže ano, věřím, že se najde mnoho skvělých blogerek, které motivují čtenáře k tomu, aby si plnili své sny a nevzdávali se. A doufám, že k nim patřím i já.

11. Našla sis mezi blogery kamarády?

To je jasná věc! I tak se ale nejvíc vídám s těmi, kteří jsou v mém životě už pěkně dlouhou dobu a do blogerského světa rozhodně nespadají. (Někteří nemají ani Instagram:))

12. Otázka Verči pro mě: Co Ti v životě dělá radost?

Knížka, přátelé, cestování, práce, kreslení, je toho spousta :).

 

Děkuji Verči za stručné a jasné odpovědi a přeji mnoho úspěchů ať už v osobním nebo blogerském životě :)!

 

                                                               Blogerka Verča
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.