Ujetý seriál plný překvapení

Po zhlédnutí posledního dílu seriálu Insatiable zůstanete pravděpodobně nevěřícně zírat na obrazovku. Mohl to být další sladký teen seriál plný lásek, zrad a zklámání, ale místo toho je všech 11 dílů nadupaných tím nějšílenějším, co si jen můžete představit a sem tam nemá dějová linka daleko ke Scary movie, alespoň podle mě, protože děj se stává absurdnějším s každým dílem. Vážně chcete vědět, o co jde? Ještě máte čas si to rozmyslet… Tak dobře, vybrali jste si sami.

Příběh začíná nástíněním části děje, kdy sledujeme sedmnáctiletou Patty s obrovskou láskou k jídlu, což dokazuje i její nelichotivá přezdívka Fatty Patty, kterou slýchá od spolužáků. Vlivem náhody radikálně zhubne, a v hlavě se jí zrodí plán, pomstít se všem, kteří se jí posmívali, a že to pojme po svém nemusím snad ani dodávat. Tento seriál je:

Aby posílila sebevědomí, a dokázala si, že na to má, začně být posedlá představou sebe jako královny krásy, a nechá se přesvěčit svým novým koučem, že to je nový životní cíl.

Jenže, oba dva mají problémy, které se v ledasčem protínají, proto si nejpíše tolik rozumí, a při cestě za korunkou musí zdolávat nejednu překážku, a aby toho nebylo málo, život jim během příprav bude ztrpčovat temná stránka jednoho z nich, což bude dost šílená jízda.

Pokud máte rádi absurdity, šílený chaos a zmínění všech možných klišé ve společnosti, jste unavení z práce a školy a chcete jen vypnout u sledování čehokoliv, tak tento seriál je správná volba!

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.